Наші послуги

Замір

Заміна дверей, вимагає максимальної точності в найдрібніших деталях. До здійснення покупки вам необхідно зробити вимір? Якщо ви не впевнені в точності ваших вимірювань, то можете замовити цю послугу в магазині. Вартість і умови надання послуги уточнюйте в телефонному режимі, вона коливається в залежності від регіону.

Доставка

Доставка придбаного товару здійснюється до під'їзду, дачі, котеджу тільки при наявності під'їзних шляхів, призначених для проїзду вантажних автомобілів. Вартість доставки для роздрібної тоговлі: м.Київ - 250 грн м.Чернігів-100 грн. Чернігівська область від 100 до 300 грн. Подальша доставка оплачується покупцем повторно. Експедитори зобов'язані розпакувати і оглянути товар за Вашим бажанням. Після підписання чека або накладної прийому-передачі, претензії по кількості і якості доставленого товару не приймаються.

Установка

Установка міжкімнатних і вхідних дверей - це складний і трудомісткий процес, який вимагає певних навичок і вмінь. Фахівці швидко і якісно проведуть монтаж міжкімнатних, вхідних дверей та вікон.

Гарантія

Гарантія надається терміном на 12 місяців і поширюється на будь-які дефекти дверного полотна, комплектуючих, фурнітури, які виникли не з причини неправильного транспортування, установки та експлуатації двері, дотриманні температуро-вологісного режиму, мають явні механічні пошкодження. Повернення товару здійснюється протягом двох наділи з моменту покупки, в не порушеної заводській упаковці.

Залишились питання ?

заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами